O firmie

PoliSafe, marka należąca do grupy In-Sure sp z o.o. jest wszechstronną Agencją Ubezpieczeń, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń. Dla każdego klienta opracujemy indywidualny program ubezpieczeniowy aby dobrać oferty, które spełnią Państwa wszystkie oczekiwania. Proponujemy profesjonalną pomoc w wyborze ubezpieczenia spośród m.in. takich firm jak: Generali, PZU, Hestia, HDI, UNIQA, TUZ, Concordia, Warta, Inter Polska, Aviva, Link 4, MTU, Inter Risk, Allianz, Proama i inne.

Jesteśmy firmą, której zależy na tym, aby każdy klient był zadowolony z wyboru ubezpieczenia, jak również z opieki po-sprzedażowej. Co roku przygotowujemy naszym klientom nowe oferty dotychczasowego ubezpieczenia oraz z wyprzedzeniem przypominamy o nadchodzącym końcu okresu ubezpieczenia. W taki sposób nikt nie zapomni o terminowej kontynuacji. Dzięki realizacji takich założeń możemy ciągle się rozwijać, na tym bardzo nam zależy.

Każdy z nas ma potrzebę bezpieczeństwa, dlatego proszę pozwolić nam pomóc w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie i bliskich.

Serdecznie zapraszamy do grona zadowolonych klientów PoliSafe!

 

Dane spółki

PoliSafe Sp. z o.o. Sp.k
Ul. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
NIP 634-280-98-77
REGON 242-956-797